VZDUCHOVÁ FRYER BBQ BACON KUŘECÍ PÁČKY

VZDUCHOVÁ FRYER BBQ BACON KUŘECÍ PÁČKY

SNADNÁ, CHUTNÁ BBQ KUŘECÍ STEHNA

Tyto drůbeží paličky zabalené ve slanině z nebes na grilu jsou ve skutečnosti ideálním příkladem skvělého jídla, na které se olizují prsty. Když je BBQ omáčka upečená ve vzduchové fritéze, skončí jako lepkavý lesk na křupavou slaninu a vytvoří každý útok přímo úžasný!

Nastavte tyto jednoduché drůbeží spodní nohy spolu s jednou věcí podobně rychle a fantasticky pro večeři preferovanou v domácnosti. Podívejte se na mou zprávu o způsobech, jak vytvořit chřest ve fritéze pro motivaci!

VZDUCHOVÁ FRYER BBQ BACON KUŘECÍ PÁČKY

 

🥘 Potřebné materiály

Toto jídlo potřebuje jen hrstku komponent, z nichž každý je vlastně docela jednoduchý na objevení. Mám rád slaninu nejvyšší kvality, ale vyhýbejte se tlustě nakrájené slanině, pokud chcete, aby byla navíc křupavá.

Drůbeží paličky – 1 libra paliček navíc (určitě tam jsou ve skutečnosti obvykle asi 4 drůbeží spodní nohy na každé kilo navíc).
Olivový olej – ½ lžíce dalšího panenského olivového oleje (EVOO).
Grilovaná drůbež – 1 polévková lžíce mého grilovaného drůbežího masa nebo dokonce vaše preferovaná značka.
Slanina – 8 kusů spolu se 2 kusy slaniny na každou paličku.
BBQ omáčka – mám radost z BBQ omáčky Wonderful Infant Ray, ale můžete snadno použít cokoliv chcete.
Fluid Smoke (volitelně) – ½ lžičky Fluid Smoke obsahuje dobrou kouřovou chuť pro vaše paličky!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Určitě existuje několik akcí, ale ve skutečnosti jsou všechny docela snadné! Samozřejmě budete potřebovat svou fritézu a také nějaké kleště, hřeben a také termostat na maso, pokud jej máte.

1.Předehřejte

Velmi počáteční, předehřejte fritézu na 400 °F (205 °C).

2.Příprava

Zatímco se vaše fritéza ve skutečnosti předehřívá, otřete 1 kilo drůbežích bérců navíc zcela do sucha spolu s několika ručníky a v případě potřeby namažte jakýkoli druh tuku nebo dokonce vrstvu kůže. Poté paličky pročešte s ½ polévkové lžíce olivového oleje a všechny je volně opepřete spolu s 1 polévkovou lžící BBQ drůbežího masa.

3.Přikryjte slaninou

Ponechte si jeden bod z 1 z 8 proužků slaniny oproti drůbežímu kýtu a také ho bezpečně přikryjte kolem paliček, proveďte to spolu se 2 proužky. Umístěte paličku zabalenou ve slanině bokem na talíř, tác nebo dokonce redukční panel, zatímco ostatní povrchově balíte. Poté umístěte všechny fritézy ve vzduchu na osamělou úroveň spolu s nějakou oblastí mezi nimi.

4.Hřeben

V malé misce smíchejte ⅓ hrnku BBQ omáčky a také ½ lžičky Fluid Smoke (pokud používáte). Směs rozčešte na drůbeží bérce a všechny je smažte po dobu 7-8 minut. Poté paličky otočte a směs pročesejte na opačném okraji. Smažte dalších 5-6 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud nebude slanina skutečně křupavá.

5. Zkontrolujte propečenost

Zkontrolujte, zda vnitřní teplota vaší drůbeže skutečně dosáhla 165 °F (74 °C). Pokud je to nutné, přitáhněte drůbeží spodní nohy na další min nebo více směrem k povrchu. *Zvlášť velké drůbeží paličky mohou vyžadovat další příležitost k přípravě jídla.

6.Proveďte

Odstraňte příchod z nebeské fritézy, když provedete okamžitě a provedete.

Jakýkoli typ BBQ okrajů nebo dokonce čerstvá zelenina se s těmito BBQ paličkami jistě efektivně přizpůsobí. Balený pečený bramborový salát nebo dokonce pečená okra budou vlastně ideální přílohou!

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Používejte párátka! Pokud vaše slanina opravdu nezůstává zakrytá kolem drůbeží kýty, jak si přejete, zapíchněte do ní párátko, než všechny z nich postavíte na fritézu.

Zkontrolujte, zda je drůbež skutečně hotová pomocí termostatu na maso. Vzhledem k tomu, že paličky se ve skutečnosti řeší ve slanině stejně jako v BBQ omáčce, nemůžete se bez kontroly ujistit, že jsou skutečně připraveny. Drůbež by měla mít ve skutečnosti 165 °F (74 °C) na vnitřní straně, než se skutečně myslí, že je kompletně připravená.

Uchovávání: Zbývající paličky zabalené ve slanině lze zakrýt alobalem nebo je dokonce vložit do vzduchotěsné přihrádky a zmrazit až 3krát.

Studená: Směrem k ledu nahoru je všechny zcela zakryjte plastovým obalem, poté fólií a po tomto umístění je všechny zakryjte až 90krát do sáčku s lednicí a mrazničkou. Rozmrazte paličky přes noc v lednici.

Ohřev: Chcete-li znovu zahřát paličky, abyste zajistili, že slanina bude ještě jednou křupavá a maso se skutečně úplně ohřeje, umístěte je všechny na pečicí plech do sporáku při teplotě 175 °C po dobu 10 minut nebo dva.

 

Stephen Clark

Comments are closed.